Tylko u nas! Domy w Wilkszynie / Klucze po wakacjach

Bez prowizji wprost od dewelopera, bez podatku PCC!

Mam do zaoferowania domy w zabudowie szeregowej 1km od Wrocławia w miejscowości Wilkszyn Jakość doskonałego wykonania domów gwarantuje deweloper MT Project, który specjalizuje się w budowie domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Każdy z domów składa się z przedsionka, łazienki dużego salonu z aneksem kuchennym i garażem na parterze, oraz trzech sypialni z łazienką na piętrze. Na piętro prowadzą betonowe schody, dzięki czemu zaoszczędzimy znaczną sumę pieniędzy. Do dyspozycji dostajemy również poddasze, które nie wchodzi w podany metraż domu, a sprawdzi się doskonale jako dodatkowe miejsce na rzeczy domowników. W zależności od umiejscowienia domu, otrzymają Państwo działki od 147 aż do 437m. Osiedle domków usytuowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, nadającego temu miejscu bardzo przyjemnego charakteru. Osiedle znajduje się przy drodze asfaltowej.

Sam Wilkszyn to bardzo prężnie rozwijająca się miejscowość. Włodarze miejscowości dbają, by mieszkańcom żyło się komfortowo do tego stopnia, że nawet dzieci do szkoły są odwożone autobusem szkolnym. Promocja!! Do domów zakupionych w maju dodajemy darmowe ubezpieczenie domu, 10% zniżki do Marketu budowlanego, oraz karty podarunkowe do Media Markt na AGD.